Search

Enteh jätkab rahvaliigas täiseduga!

Enteh - KK Hito/Elvarem

Fotograaf: Aleksander Komšin

Nädalavahetusel peeti kokku 3 mängu. Rahvaliigas läksid vastamisi Enteh - KK Hito/Elvarem, kes kohtusid ka 31.10 karikamängus ning mille Hito noorte võistkond võitis. Sellel korral ei jätnud Enteh nooremale võistkonnale enam nii palju tegutsemisruumi rünnakutel ja võeti kindel võit 84:75 (poolaeg 45:26). Entehi poolelt oli oli resultatiivseim Andrei Vorobjov 26 punktiga, Jevgeni Valgur lisas 15 punkti, Juri Kropatsjov13 ja Andrei Gutsev 12 punkti. Kaotajate poolelt oli taas suurepärases hoos Reijo-Krismar Nano, kes tabas 7 kaugviset ning tõi oma võistkonnalel 34 punkti.

Jõhvi kossutiim alistas kodus TM/Lüganuse võistkonna numbritega 81:68. Jõhvi võistkond pööras mängu enda kasuks 3. veerandajal, mis võideti 28:16 ning seda vahet ei suutnud Lüganuse võistkond enam tagasi mängida. Võitjate poolelt tabas Nikita Golovin 6 kolmepunktiviset ja tõi oma meeskonnale 29 punkti, teda toetasid Taivo Valdur 18 ja Kristo Noorhani 11 punkti.

Ainuke karikavõistluste mäng peeti Jõhvis, kus kohalik võistkond võõrustas BC Narvat. Tasavägises mängus olid külalised natukene kindlamad ja võtsid 76:86 võidu ning liikusid veerandfinaali! Võitjate parim oli Denis Makarenko 24p, Aleksander Ragni 22p ja Igor Shustrov 20p. Kaotajatele tõi Nikita Golovin 22p.

Tuleval nädalavahetusel peetakse kokku 4 kohtumist! 2 Optibet rahvaliiga mängu ning 2 karikavõistluste kohtumist.

13.11 KK Hito/Elvarem - Jõhvi kossutiim @Jõhvispordihall 20:00 Rahvaliiga

14.11 Enteh - Energia @Kohtla-Järve 17:00 Rahvaliiga

14.11 TM/Lüganuse - Sillamäe gümnaasium @Maidla 17:00 Karikavõistlused

14.11 Toila - KK Hito/Elvarem @Voka spordihoone 18:00 Karikavõistlused