Search

Esimesena pääses karikavõistlustel poolfinaali Toila

Möödunud nädalavahetusel toimus kaks karikavõistluste kohtumist ning üks Optibet rahvaliiga mäng. Reede õhtul läksid rahvaliigas Jõhvi spordihallis vastamisi KK Hito/Elvarem - Jõhvi kossutiim. Kuigi Jõhvi võistkond tuli mängule ainult 5 mängijaga, siis kogemused olid seekord nooremast Hito võistkonnast üle ning võit Jõhvi Kossutiimile numbritega 91:70! Võitjatele tõi 29 punkti Taivo Valdur, Laur Vahe 18p, Marko Pärn 17p ja Kristo Noorhani 16p. Hito parimana viskas Reijo-Krismar Nano 25 punkti.

Laupäeval toimus kaks karikavõistluste kohtumist.

Päeva esimeses kohtumises võõrustas Tööriistamarket/Lüganuse Sillamäe gümnaasiumit ning selles mängus pandi jõujooned paika juba esimesel veerandajal, mille koduvõistkond võitis 32:6 ning selleks hetkeks oli Erik Raud kogunud juba 25 punkti! Lõpuks võit Lüganusele numbritega 105:40. Erik Raud 54p (kolmepunktivisked 12), Alois Tammearu 19p. Kaotajatele tõi Dmitri Antonov 13 punkti. Sellega liikus TM/Lüganuse veerandfinaali, kus minnakse vastamisi KK Hito/Pro Air võistkonnaga.

Teine kohtumine toimus Voka spordihoones, kus Toila võistkond võttis kodus vastu KK Hito/Elvaremi.

Ka selles mängus pandi asjad kiiresti paika ning esimene veerandaeg lõppes seisuga 27:5. Mängu tulemus 109:35. Võitjate suurimaks skooritegijaks oli Jalmar Joosep Saar 24punkti, Andrus Lehismets lisas 21 ning Jano Kunts 19 punkti. Hito poole pealt viskasid Jacek Uustal ja Sander Naarits 10 punkti.

Toila liikus poolfinaali, kus oodatakse vastast Hito/Pro Air ja Tööriistamarket/Lüganuse paarist.