Search

Ida-Virumaa karikavõistluste poolfinaalide paarid on selgunudReedel 26.11 mängisid viimase poolfinaali koha peale Jõhvi Kossutiim ja BK Narva. Jõhvi kossutiim võttis koduväljakul 69:50 võidu ning läheb nüüd poolfinaalis kokku KK Hito/Elvaremi võistkonnaga. Teises poolfinaalis lähevad vastamisi Toila ja Tööriistamarket/Lüganuse.


Optibet rahvaliigas peeti kaks kohtumist.

27.11 mängisid BK Narva ja Jõhvi kossutiim, kui päev varem võttis Jõhvi veenva võidu, siis sellel korral käis Narva jõud kindlalt Jõhvi võistkonnast üle. Juba poolajaks oli koduvõistkond visanud 55 punkti Jõhvi 29 vastu. Lõpptulemus 104:68. Aleksandr Ragni viskas võitjate poolel 39 punkti! Deniss Makarenko lisas 36 punkti. Jõhvi poolelt viskasid Steven Sildnik 21 ja Taivo Valdur 20 punkti.


Teises kohtumises läksid vastamisi Tööriistamarket/Lüganuse ja Enteh. Sarnaselt Jõhvi ja Narva mängule, oli ka selles kohtumises kõik selge juba poolajaks. Entehil lasti visata 12 punkti ning lõppskoor 85:37. Võitjate resultatiivseimad olid Rasmus Naru ja Rene-Risto Pozdnjakov 14 punktiga. Entehi poolelt panustas Danila Pavljutšenkov 17 punktiga.


107 views0 comments