Search

Ida-Virumaa karikavõitja 2021/2022 hooajal on Toila meeskond

2021/2022 hooajal kuulub Ida-Virumaa karikas Toilale

Laupäeval mängiti Ida-Virumaa karikafinaal Jõhvi spordihallis, kus vastamisi olid KK Hito/Elvarem ja Toila. Kaks korda edasilükatud mängus oli mõlemal võistkonnal mõned mängijad puudu. Toilal ei saanud kaasa teha Veiko Simm ja Priit Tiislär ning Hitol võistkonna mängiv treener Margo Tali ja Kaur Kama.

Mängu alustas paremini Toila, kes kohe algusest peale sai hästi minema ja visked kukkusid sisse. Esimese veerandi järel oli tablool seisuks 13:30 Toilale. Teisel veerandil Toila hea hoog jätkus, aga ka Hito toibus algusest ja poolajale mindi 30:50 seisul.

Kolmanda veerandi algust alustas paremini Hito, kuid ka Toila sai oma mängu vaikselt käima, aga mitte enam nii hästi nagu esimesel poolajal. Viimane veerand algas seisult 47:66 ning finaalile omaselt tuli Hito veel lõpuks viie punkti kaugusele 74:79, kuid lõpus kindlalt vabavisked sisse visanud Toila sai oma esimese karikavõidu 77:84. Võitjatele tõid Jano Kunts 28p ja Andrus Lehismets 27p. Hito suurim korvikütt oli Siim Laur 24 punktiga.