Search

Ida-Virumaa korvpalliliiga alustas mängudega

Ida-Virumaa korvpalliliigas alustati nädalavahetusel mängudega!

Optibet rahvaliigaga kokku pandud Ida-Virumaa esiliigas mängib sellel aastal 6 võistkonda: Enteh, BK Narva, KK Hito/BC Karjamaa, Jõhvi Kossutiim, Sillamäe SK, Tööriistamarket/Lüganuse.

Esimestes mängudes said omale võidud kirja BK Narva ja KK Hito noortevõistkond.

BK Narva sõitis 18.09 külla Sillamäe võistkonnale, kus oli tunda hooaja esimese mängu hõngu. Mäng kulges närviliselt ja rabedalt ning kohtunikel olid käed-jalad tööd täis. Siiski oli kindlalt Narva mänguliselt parem ja võeti võit 80:52. Võitjate poolel tõi Aleksandr Ragni 28 punkti, Deniss Makarenko lisas 22 ning Sergei Senedjak 11 punkti. Kaotajatele tõi German Pistsassov 12 punkti.

Pühapäeval 19.09 toimus teine kohtumine, kus Enteh võõrustas KK Hito/BC Karjamaa võistkonda.

Tugeva teise veerandaja toel said noored Hitolased edu sisse ja teisel poolajal suudeti seda veelgi enam kasvatada. Lõpptulemus 93:51 Hitole. Võitjate parimad olid Tanel Maalma 27 punkti, Kaspar Kaukes 26 punkti, mõlemad mehed tabasid 5 korda kolmepunkti joone tagant. Arend Küttim lisas 18 punkti. Kaotajatele tõi Maksim Dmitriev 19 punkti.