Search

Ida-Virumaa Optibet rahvaliigas visati aasta vise!!

Ida-Virumaa Optibet rahvaliigas peeti 2021. aasta viimased mängud. Kahel päeval järjest olid võistlustules KK Hito noortevõistkond.

Laupäeval läksid vastamisi KK Hito ja Tööriistamarket/Lüganuse. Skoori tehti mõlemalt poolt korralikult, vaatamata Hito 13 kolmesele, olid lõpus vanemad ja kogenumad mehed kindlamad ja mängu võitis Tööriistamarket 91:89 . Lüganuse poolelt tegi võimsa mängu Henry Tammann visates 44 punkti, ning lõpetas poolaja ka hullu "tsirkuse" viskega. Hito poolelt viskas Meiko Lindeberg 28 punkti tabades 5 kolmest.

Teine kohtumine peeti päev hiljem 12.12 Kohtla-Järve spordihoones ning teist mängu järjest mänginud KK Hito pidi järjekordselt vastu võtma napi kaotuse.

Koduväljakul jäädi alla Sillamäe SK võistkonnale 76:80. Mängu ohjad anti käest viimasel veerandajal, mille külalised võitsid 18:28. Võitjate poolelt viskas Oleg Leontjev 29 punkti, German Pistsassov lisas 20. Hito resultatiivseim oli Kaspar Kaukes 20 punktiga.

Rahvaliiga läheb jõulupausile ning järgmised mängud peetakse juba jaanuaris.